Ekologiczna aktywność

Ostatnio wspominałem o wypoczynku na łonie natury jako doskonałej formie rekreacji, dzisiaj chciałbym rozwinąć temat, ale ująć go od innej strony, a mianowicie rowerowej.
Wielu moich znajomych przesiadło się z samochodów na rowery, zwłaszcza teraz, gdy jest tak ciepło. Kultura rowerowa rozwija się nie tylko w Polsce – ponoć gdzieś na wschodzie jakiś przywódca kazał swoim rodakom zakupić rowery, a potem zdobył… 97% poparcia.

Człowiek, Chłopiec, Przytrzymaj

Polska jest coraz bogatsza w rowerowe ścieżki i trasy, dzięki którym możemy ją zwiedzać, nie zanieczyszczając jej. No, przynajmniej jeśli chodzi o powietrze (bo z innym zaśmiecaniem to już gorzej). Na takich wypadach ekologicznie egzystujemy z fauną i florą. Dzięki rowerom możemy też zwiedzić zakamarki, których nie zobaczylibyśmy, jadąc samochodem, choćby ze względu na ich położenie.

Osoby, Człowiek, Dziecko, Dziewczyna

W moich rejonach jest mnóstwo miejsc, gdzie mogę pojechać rowerem i odpocząć, ale na pewno i w waszych miejscach zamieszkania znajdą się jakieś polany czy parki. Lato to doskonały czas na rowerowe podróże, zarówno w gronie znajomych, jak i rodziny.

Biała, Rower, Beyazbisiklet

Taka aktywna i zdrowa forma spędzania czasu wymaga jednak od nas zaopatrzenia się w wodę oraz płyny uzupełniające witaminy, które wydzielamy wraz z potem. Tego typu suplementy dostaniecie na przykład na stronie http://www.body4you.pl.

Rower, Morze, Zachód Słońca

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.