Witajcie!

Witam wszystkich!

Nazywam się Tyberiusz i staram się, żeby moje życie było równie wyjątkowe jak imię 🙂
Pochodzę z niewielkiej miejscowości w województwie podkarpackim, ale kilka lat temu przeprowadziłem się do dużego miasta. Od tego czasu mam wrażenie, że wszysto muszę robić dwa razy szybciej, żeby znaleźć czas na moje zainteresowania, które ciągle się poszerzają.

Staram się prowadzić zdrowy tryb życia, skończyłem z używkami, zwracam uwage na to co jem, do pracy jeżdżę rowerem.
Uwielbiam sport. Jak u większości chłopaków zaczęło się od kopania piłki na prowizorycznym boisku pod blokiem, potem przyszedł czas na sporty walki, dziś każda aktywność fizyczna, na którą znajduję czas bardzo mnie cieszy.

the-ball-488716_1280

W domu posiadam mały zwierzyniec. Od zawsze kochałem zwierzęta. Warunki mieszkaniowe trochę ograniczają moje zamiłowanie, ale posiadam kundelka imieniem Tolo, dwie kotki – Babę i Jagę, złotą rybkę oraz szynszyla – Felka – prezent od siostrzenicy :).  Jedynym przyjacielem z tego towarzystwa, który lubi aktywny wypoczynek, jest Tolo – choć niewielkich rozmiarów i wyglądem niepodopny do żadnej rasy, to chyba wydaje mu się, że jest psem myśliwskim, bo często ze spacerów przynosi mi niekoniecznie miłe łupy.

Kolejna moją pasją są góry, nie mogłoby być inaczej, biorąc pod uwagę miejsce, w którym się wychowałem. Ogólnie uwielbiam podróże, zazwyczaj wybieram łono natury niż wielkie miasta z ich zabytkami, muzeami i galeriami.

I o tym wszystkim będę dla Was pisał – o rekreacji, czyli o tym co każdy lubi najbardziej. Temat chcę ująć bardzo szeroko. Myślę, że samo pisanie o tym będzie dla mnie rodzajem relaksu. Jeśli macie jakieś pytania piszcie w komentarzach.

Tymczasem miłego czytania!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.